You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

obrona
kriminalna

Jeśli zostałeś oskarżony o popełnienie przestępstwa, możesz zostać skazany na poważne sankcje za skazanie, w zależności od okoliczności twojego zarzutu i konkretnego przestępstwa, za które jesteś oskarżony. Niektóre kary mogą obejmować czas więzienia, wysokie grzywny, okres próbny i inne; zawieszenie licencji i obowiązkowa instalacja urządzenia blokady zapłonu są powszechnymi karami dla DUI.

spór
cywilny

We współczesnym świecie biznesu często powstają spory, których nie można rozwiązać bez odwołania się do sądu lub arbitrażu. Celem naszej grupy sporów sądowych jest pomoc klientom w pomyślnym rozwiązywaniu sporów. W miarę możliwości pomagamy klientom unikać sporów sądowych poprzez negocjacje i inne formy „alternatywnego rozwiązywania sporów”.

planownie
nieruchomości

Korzystamy z rzetelnych technik prawnych, w tym testamentów, trustów, partnerstw i innych podmiotów prawnych, aby chronić aktywa naszych klientów oraz zachować ich podstawowe przekonania i dziedzictwo. Uważamy, że gdy nadejdzie kryzys, Ty i Twoja rodzina powinniście kontrolować swoje aktywa przy jak najmniejszej interwencji sądowej i najmniejszej kwocie dochodu i podatku od nieruchomości.

prawo
pracy

Kancelaria jest jedną z najlepszych firm zajmujących się prawem pracy, dogodnie zlokalizowanych naprzeciwko stacji metra Farragut West w Waszyngtonie. Adwokaci mają ponad 70-letnie doświadczenie i służą osobom, które padły ofiarą nielegalnej dyskryminacji, nękania lub odwetu przez pracodawcy.

Nasza agencja została założona w 1956 roku
200 prawników

Z dumą obsługując osoby prywatne, rodziny i firmy w całym regionie, mamy prosty cel: zwracanie uwagi na klienta, a nie tylko na prawo; tworzenie i argumentowanie prawa na korzyść klienta, a nie na odwrót. Przede wszystkim wierzymy w współczucie. Z pasją zabieramy klientów w ich trudne podróże prawne, zapewniając skuteczną i cenną ochronę prawną.

Adam Bieliński (Adwokat )