Ładowanie...

flaga

Kilka słów o firmie

Firma Veto została założona 6 październia 2019 roku. Współpracujemy z ekspertami specjalizującymi się w tworzeniu brandingu , stron one-page a także profesionalnej i eleganckiej grafiki. Jedną z naszych kluczowych misji jest aktywna współpraca między nami a klientem . Zapraszamy do współpracy.

grafika

Bezpieczeństwo

Tak więc dlaczego to nam masz zaufać ? Postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom klientom jak i przeciw konkurencji. W ciągłym śledzeniu rynku mamy pewność że każda realizacja nie będzie czyjąś kopią rozwiązań , dzięki temu masz gwarancję bezpieczeństwa , ochrony danych, projektu jak i prostoty w edycji strony w systemach open source CMS Wordpress czy dedykowanych systemów ,które są optymalizowane przez programistę pod kątem specyfikacji i wszelkich wymogów prawidłowego działania.:

  • Innowacyjne rozwiązania IT
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Zarządzanie jakością projektu
grafikanasa
ikonka-prezent-za darmo


Gratis !

Co dostajesz w cenie strony internetowej ? Oprócz panelu administratora , wybranego układu stron, kolorystyki zapewniamy wdrożenie hostingu przez co nie musisz martwić się o odpowiednie działanie strony. Za każdy kolejny wykupiony hosting otrzymujesz zniżkę także na domenę!

grafika-prezent