You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
01

Gorące innowacje Nowości

Kup teraz
zł2299
zł 2592
02

Wyrazista jakość Zdjęcia

Kup teraz
zł864
zł 925
03

yjneObiektywy

Kup teraz
zł731
zł 875
Wróć
Dalej
Przewiń w dół

Aparat zapewnia nienaganną jakość obrazu i profesjonalną wydajność niezależnie od rodzaju fotografowania, którego potrzebujesz.

Imponująca konstrukcja EOS 5D Mark IV camera

Fuji EOS 5D Mark IV

Wyrafinowane wzornictwo i szeroka funkcjonalność aparatu EOS 5D Mark IV nadają się do każdych warunków fotografowania. Jest zbudowany wokół nowego czujnika CMOS 30,4 MP i wykorzystuje procesor Digic 6+. System AF zawiera 61 punktów AF (w tym 41 krzyżowych) o rozszerzonym zasięgu pionowym do 24%.

 • 30.4 MP
  Doskonała jakość obrazu
  DP RAW
  Przetwarzanie końcowe
 • 4K + Full HD
  8 MP shooting
  ISO
  100-32 000
 • GPS
  Śledź i nagrywaj
  Wi-Fi/NFC
  Połącz z telefonem komórkowym
01

Różnica
jest w szczegółach

Od momentu, gdy światło wpada do obiektywu, EOS 5D Mark IV zachowuje wszystkie specyfikacje, kolory i szczegóły. Po raz kolejny Fuji zachwyca poziomem szczegółowości obrazu dzięki zastosowaniu nowego czujnika, który zapewnia niezrównaną wyrazistość obrazu przez cały czas.

Odwiedź galerię
Strzał na EOS 5D Mark IV
 • f/11
 • 1/100
 • 200
02


Prezycja

Ulepszone funkcje pomiaru ostrości i ekspozycji aparatu EOS 5D Mark IV pozwalają nie przegapić chwili i uchwycić ją nawet w trudnych warunkach.

Odwiedź galerię
Strzał na EOS 5D Mark IV
 • f/11
 • 1/100
 • 1/100

Akcesoria

System EOS to coś więcej niż tylko aparaty cyfrowe. To kolekcja soczewek, lamp błyskowych Speedlite, akcesoriów i oprogramowania, które zapewnia kompletne rozwiązanie do przetwarzania obrazu - od rejestrowania obrazu po wydruk. Uzupełnij rozwiązanie do przetwarzania obrazu od początku do końca dzięki tym akcesoriom.

Zaprojektowany do bezproblemowej pracy

Legendarne modele kamer są tworzone do długiej i intensywnej pracy. Seria EOS 5D ma solidną konstrukcję, wysoką wydajność i lepszą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Kamery dla nowej generacji profesjonalnych fotografów są tutaj.

Czytaj więcej o Fuji Aparat eOS 5D Mark IV

Podobał Ci się Fuji EOS 5D Mark IV?

Możesz kupić aparat Fuji EOS 5D Mark IV od lokalnego sprzedawcy lub zamówić go w sklepach naszych partnerów.

Kup teraz

Kinowa jakość wideo 4K

Odkryj możliwości techniczne i wszechstronność urządzeń 4K. Skorzystaj z doskonałej wideografii i poszerz swoje portfolio o kreatywne filmy 4K EOS.

Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące aparatu lub chcesz uzyskać informacje o lokalizacji sklepów naszych partnerów, zostaw swoje imię i nazwisko, telefon i e-mail, korzystając z poniższego formularza. Zawsze chętnie pomożemy Ci w pełni wykorzystać możliwości aparatu Fuji EOS 5D Mark IV!