You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WSZYSTKIE RODZAJE OPROGRAMOWANIA

Ucz się więcej

Kilka słów

O naszej firmie

SoftFar to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, założona w 1992 roku w celu dostarczania najnowocześniejszych rozwiązań inżynieryjnych dla producentów gadżetów, komputerów osobistych i laptopów. Pomagamy naszym klientom rozwiązywać złożone problemy, które zawsze pojawiają się podczas ich cyfrowej ewolucji.

Wykwalifikowany zespół

Nasza firma składa się z najlepszych programistów.

Kontrola jakości

Przywiązujemy dużą wagę do kontroli jakości i zapewnienia.

Czysty kod

Każda linia kodu w naszych produktach jest napisana w prosty i przejrzysty sposób.

Świetne pomysły

Nasz zespół zawsze generuje niesamowite i kreatywne pomysły.

Dlaczego ludzie wybierają nas

SoftFar ma ponad 5-letnie doświadczenie w przekształcaniu pomysłów naszych klientów w udane rozwiązania programowe spełniające ich wymagania biznesowe.

Nasza firma jest w 100% niezawodna pod każdym względem. Nasi klienci doceniają wysoki poziom ochrony danych, jeśli chodzi o tworzenie aplikacji i oprogramowania dla ich urządzeń.

Całe nasze oprogramowanie zostało zaprojektowane z myślą o najlepszych wynikach. Widzimy nasze główne zadanie w zapewnianiu oczekiwanych od nas wyników i z powodzeniem to robimy od pierwszego dnia.

Co oferujemy?

Jako wiodąca firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, oferujemy najlepsze usługi oparte na kreatywności i doświadczeniu.
17
+
Międzynarodowe nagrody

Opisywany produkt

Pogoda dla Apple Watch

Stworzyliśmy tę aplikację dla ostatniej aktualizacji Applу Watch. Zawiera całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, lepszą wydajność i różnorodne konfigurowalne ustawienia.

  • Zdobądź to oprogramowanie

12
lata doświadczenia
Nasi klienci

Współpracujemy z wieloma klientami korporacyjnymi na całym świecie.

Niektórzy z naszych klientów zostali naszymi partnerami i dołączyli do naszego programu lojalnościowego, który pozwala w pełni wykorzystać nasze profesjonalne oprogramowanie.