You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Projektowanie
& budynków
Nowoczesna energia
wydajne domy
od 200 tysięcy zł
Skontaktuj się
  • 4912 Poznań, 2017
  • 200 m
  • zł 300 000
  • 5032 Bangkok
  • 290 m
  • zł 490 000
  • 2239 Zagrzeb
  • 350 m
  • zł 610 000
34+ prace
Świadczymy usługi architektoniczne wysokiej jakości.
Pozwól naszemu zespołowi zaprojektować unikalne oświetlenie dla Twojego domu.

Sprawdź cenę
twojego domu

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin
4 kroki do nowego domu

Jak
torobimy

Spełniaj i definiuj cele

Pierwszą rzeczą, którą robimy, jest spotkanie z naszymi klientami i omówienie ich celów w przyszłym projekcie. Podczas spotkania zachęcamy do przekazywania swoich pomysłów i zadawania wielu pytań.

Ten etap jest bardzo decydujący, ponieważ możesz ocenić pracę potencjalnego architekta, przeglądając jego portfolio. Jako klient możesz również ocenić, czy architekt słucha twoich potrzeb i potwierdza, że je rozumie.

Praca nad koncepcją

Kolejnym krokiem naszej współpracy jest opracowanie koncepcji przyszłego domu. Pomaga nam zdefiniować każdy czynnik, który sprawia, że proces budowy domu jest udany.

Nasz zespół projektantów i architektów musi zaplanować każdy krok projektu, aby upewnić się, że końcowy wynik spełni nie tylko Twoje wymagania, ale także międzynarodowe standardy konstrukcyjne i bezpieczeństwa. To wtedy rozpoczyna się monitorowanie i kontrola.

Budowanie domu

Nie ma wątpliwości, że najważniejszą i odpowiedzialną częścią budowy domu jest proces budowy. Dzięki współpracy z niezawodnymi kontrahentami gwarantujemy doskonały wynik.

Ten etap jest jednym z najbardziej skomplikowanych, ponieważ obejmuje szereg zadań, które należy kontrolować - od przygotowania placu budowy po instalację izolacji i wykończenie suchej zabudowy, a także prace na zewnątrz.

Zakończenie projektu

Gdy projekt dojdzie do ostatniego etapu, nasz zespół kontroli jakości przeprowadza ostateczną kontrolę budynku, aby upewnić się, że wszystko zostało wykonane prawidłowo.

Nasi pracownicy dopilnują również, aby wszystkie elementy wewnętrzne i osprzęt zostały poprawnie zainstalowane na tym ostatnim etapie. Po zakończeniu wszystkiego zapraszamy naszego klienta do oceny końcowego rezultatu i doświadczenia jakości naszego projektu.

Nagradzany
Firma architektoniczna

We deliver the best solutions
7
Lata
Pracujemy w branży od 2008 roku.
54
Projekty
Do dziś zaprojektowaliśmy 54 projekty mieszkaniowe.
11
Nagrody
AlieDesign wielokrotnie nagradzano za kreatywność.

Projekty

Poniżej możesz zobaczyć nasze polecane i najnowsze projekty, które zostały wielokrotnie nagrodzone za nasze unikalne podejście architektoniczne.

Znajdź nowe pomysły i
inspirację na naszym blogu

Najnowsze posty na blogu
Trusted by

Skontaktuj się z
naszym zespołem

Popracujmy razem!