You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ładowanie...

grafika
19 MARZEC 2020

5 przydatnych narzędzi Wordpress

Zainstaluj wtyczkę dla SEO

SEO zapewnia szczegółowe informacje na temat odbiorców. Prosta wtyczka SEO zapewnia lepszy wgląd w wielkość ruchu, dane demograficzne, wyszukiwane hasła i zachowanie, niż można by się domyślić. Dlatego tak ważne jest, aby mieć wtyczkę SEO zainstalowaną w witrynie WordPress, szczególnie jeśli publikujesz blogi w celach biznesowych. Yoast SEO i Google Analytics to najpopularniejsze wtyczki SEO.

Google Analytics

Google Analytics WD by Web Dorado to wtyczka WordPress Google Analytics. Szybko dodaje Google Analytics bezpośrednio do Twojej witryny WordPress i promuje domyślne atrybuty, takie jak raporty, szczegóły ruchu w witrynie, współczynnik odrzuceń, bezpośrednio na pulpicie nawigacyjnym. Wtyczka , podobnie jak wiele innych na naszych listach, jest darmową wersją. Darmowa wersja zawiera wyświetlenia stron, strony o najwyższej skuteczności, scentralizowany pulpit nawigacyjny, kompleksowe raporty i współczynniki odrzuceń. Wersja Pro odblokowuje posiada więcej funkcji, w tym pełny zakres Google Analytics, raporty AdSense, a także AdWords, raporty e-commerce, wyłączenia śledzenia, alerty i powiadomienia pushover jak i szybkość witryny .

Cechy:

 • Raporty e-commerce
 • Śledzenie niestandardowych wymiarów
 • Raporty Analytics dotyczące danych demograficznych
 • Raporty AdSense i AdWords
 • Piękny interfejs użytkownika
 • Prosty do dostosowania
 • UpdraftPlus

  UpdraftPlus to najpopularniejsza darmowa wtyczka do tworzenia kopii zapasowych WordPress dostępna w Internecie. Korzysta z niego ponad 1,5 miliona stron internetowych.

  UpdraftPlus pozwala utworzyć pełną kopię zapasową witryny WordPress i przechowywać ją w chmurze lub pobrać na komputer.

  Wtyczka obsługuje zaplanowane kopie zapasowe, a także kopie zapasowe na żądanie. Możesz również wybrać pliki, które chcesz wykonać kopię zapasową.

  Posiada możliwość automatycznie przesyłać kopie zapasowe na Dropbox, Dysk Google, FTP, SFTP, e-mail i kilka innych usług przechowywania w chmurze (zobacz nasz przewodnik krok po kroku, jak wykonać kopię zapasową i przywrócić witrynę WordPress za pomocą UpdraftPlus ).

  Oprócz tworzenia kopii zapasowych każdej witryny WordPress, UpdraftPlus pozwala również na przywracanie kopii zapasowych bezpośrednio z panelu administracyjnego WordPress.

  UpdraftPlus ma również wersję premium z dodatkami do migracji lub klonowania stron internetowych, wyszukiwania i zastępowania bazy danych, obsługą wielu witryn i kilkoma innymi funkcjami. Wersja premium zapewnia również dostęp do priorytetowego wsparcia.

  Cennik: bezpłatny (UpdraftPremium Personal za 51$ za rok)

  Recenzja: UpdratPlus jest najbardziej instalowaną wtyczką do tworzenia kopii zapasowych WordPress na rynku. Ma ponad 2 miliony aktywnych instalacji i 4,7 z 5 gwiazdek. Chociaż darmowa wersja ma wiele funkcji, zalecamy uaktualnienie do wersji UpdraftPlus premium, aby odblokować wszystkie zaawansowane funkcje tworzenia kopii zapasowych

  WP-Rocket

  Chcesz przyspieszyć swoją stronę? Wtyczka buforująca WP Rocket może być twoim przyjacielem.

  WP Rocket zaczyna się od 49 USD za roczną licencję w zależności od pakietu jaki wybierzemy. Może to zabrzmieć dużo - zwłaszcza, gdy inne wtyczki pamięci podręcznej są dostępne bezpłatnie.

  Jest bardzo łatwy w konfiguracji i można go zainstalować i skonfigurować w ciągu zaledwie kilku minut. I to wszystko - prawdziwy przypadek ustawienia i zapomnienia. Buforowanie strony jest aktywowane od razu i powinieneś natychmiast uzyskać zwiększenie szybkości witryny. Ponadto, ponieważ robot indeksujący wtyczki WordPress symuluje wizytę w celu wstępnego załadowania pamięci podręcznej, indeksowanie witryny przez wyszukiwarki jest natychmiast ulepszane.

  WP Rocket, który został użyty w ponad 640 000 witryn WordPress, zapewnia również ładowanie obrazów w Twojej witrynie tylko podczas przewijania strony przez użytkownika i zmniejsza masę plików HTML, JavaScript i CSS dzięki minimalizacji, przez co polepsza sięw wydajność operacji. Będąc klientem premium będziesz informowany o nowościach

  Learn Dash

  Wtyczk pozwalająca na tworzenie i sprzedaż kursów online w Wordpress. Posiada intuicyjne narzędzia do przeciągania, gdzie dodajesz bądź kasujesz lekcje, quizy i różnego rodzaju zadania do zbudowania kursu.  Autor: Specjalista ds. Projektowania - Radosław Koniarski