You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ładowanie...

grafika
13 MARZEC 2020

Dobra agencja zajmująca się projektowaniem witryn, nigdy nie obniży jakości pracy jaką zapewnia swoim klientom. Idealnym rozwiązaniem jest przygotowywanie projektu pod konkretne potrzeby klienta wtedy masz pewność, że nie zostaniesz oszukany a cena będzie adekwatna do wykonanej wizualizacji.

Problem pojawia się w momencie gdy mamy ograniczony budżet bądź chcemy zaoszczędzić rozwój strony i marketingu. Jeśli cenisz sobie wizerunek swojej firmy i chcesz przyciągać klientów do siebie to unikaj tanich stron do 300zł czy nawet 50zł bo i na takie trafiałem.

Spójrzmy na kilka powodów, dla których potrzebujesz najbardziej profesjonalnych usług projektowania stron internetowych, na jakie możesz sobie pozwolić.

Zalety korzystania z Agencji do projektowania stron internetowych

Twoja witryna jest Twoją wizytówką i składa się na to wiele czynników na które pracuje sztab ludzi z agencji, zaczynając od grafików przez back-end, front-end deweloperów czy copywriterów i dzięki temu masz pewność, że po drodze nie zostaniesz z różnymi komplikacjami.

Zadaniem agencji zajmującej się projektowaniem stron internetowych jest dopilnowanie, aby wszystkie programy, narzędzia, skrypty, języki, dodatki, wtyczki i wstawki używane w witrynie były wykonywane w sposób, który wyszukiwarki uznają za przyjazne dla użytkownika

Dlaczego warto unikać tanich firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych?

Istnieje wiele takich powodów. Jednym z nich jest to, że projektanci nie zadają sobie trudu aby wykonać projekt należycie.

 • Niska kreatywność
 • Projektantom często brakuje kreatywności. Opierają się oni na szablonach dostępnych na różnych forach aby zapewnić sobie szybki i łatwy zarobek.

  Niedotrzymywanie terminów

  Taka sytuacja wynika z częstego powodu jakim jest przyjmowanie sporej ilości zleceń. Pamiętaj płacąc mniej nie powinieneś oczekiwać wysokiej jakości pracy dostarczonej w wyznaczonym termimnie. Jeśli zakładasz widełki czasowe skorzystaj z agencji.

  Kod

  Bardzo ważną kwestią jest struktura kodu którą wyszukiwarka bierze pod uwagę. Tanie projekty oferują z reguły niską jakość kodu przez co z biegiem czasu występuje kłopot aby dodać nowe funkcje do strony.

  Błędy w prędkości działania witryny

  Optymalizacja jest procesem bardzo żmudnym ale dającym wysokie wyniki. Jak to wygląda w postaci niedopracowanych stron przez takiego projektanta? Można łatwo się domyślić nie wygląda to odpowiednio przez co jesteś narażony na spadki w wyszukiwaniach a klient nie znajdzie Cię tak łatwo jakbyś tego oczekiwał.

  Co powinieneś zrobić ?

  Masz wybór, jeśli jesteś burmistrzem miasta w takim przypadku nie potrzebujesz fajerwerków i ładnych efektów, ponieważ strona ma charakter czysto informacyjny natomiast to w jaki sposób zostanie wykonana i czy w ogóle nie będziesz miał komplikacji z tym związanych jest kwestią drugorzędną dla wykonawcy chcącego szybko zarobić a ty zostaniesz w tyle z budżetem.

  Unikaj firm bez portfolio

  Pierwsze o co powinieneś zapytać wykonawce to portfolio. Obejrzyj i zdecyduj czy są wiarygodni.

  Obsługa klienta

  Poszukaj firm w których obsługa klienta jest niezawodna i pomoże ci sprawnie dobrać ofertę pod konkretne preferencje.  Autor: Specjalista ds. Projektowania - Radosław Koniarski